Павло Жебрівський
Жебрівський ініціював створення ВЦА у всіх районах Донеччини

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський звернувся до Адміністрації Президента України з ініціативою про створення військово-цивільних адміністрацій (ВЦА) в усіх районах на неокупованій території Донецької області. Про це у четвер, 13 серпня, йдеться в повідомленні прес-служби ДонОДА.

«З метою забезпечення правопорядку і недопущення гуманітарної катастрофи на території області керівництво Донецької обласної військово-цивільної адміністрації пропонує розглянути питання про створення ВЦА в Артемівському, Великоновосілківському, Володарському, Добропільському, Костянтинівському, Красноармійському, Олександрівському, Слов’янському, Тельманівському, Ясинуватському районах», – йдеться у поданні Жебрівського в АПУ.

На сьогоднішній день військово-цивільні адміністрації діють в Мар’їнському, Волноваському, Першотравневому районах Донецької області, а також у містах Вугледар, Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка, селах Перемога Мар’їнського району, Комінтерново, Водяне та Заїченко Волноваського району.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами Павла Жебрівського, найближчим часом буде створено два логістичних центри на лінії розмежування.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ