Жебрівський
Жебрівський образився на критику Саакашвілі та назвав його «піарником»

Голова Одещини Міхеїл Саакашвілі знайшов собі ще один об’єкт для критики. Днями він завітав на Донбас і вже встиг викликати невдоволення голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. Останній висловив обурення на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що не може замовчувати такий піар.

«Два дні назад на Донеччину приїжджав піарщик Саакашвілі. Був дуже здивований, що в батальйоні з Одещини немає туалетів і з барського плеча пообіцяв їх встановити. Хочу сказати, що майже всі голови ОДА давно підтримують свої батальйони і на цьому піару не роблять», – заявив Жебрівський.

При цьому голова Донецької ОВЦА не приховує, що на Донеччині багато проблем і недопрацювань: «Він пройшовся Маріуполем і глибокодумно вказав (сам собі і ютубу), які будинки зносити і які будувати. Пообіцяв, що його спеціалісти допоможуть в створенні ЦНАПів, але про це ні слова не проронив ні меру, ні голові ОДА».

Також після цього візиту глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації порадив Сааакашвілі зайнятися проблемами Одеської області.

У свою чергу, Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook розкритикував роботу Донецької ОВЦА.

«Робочу групу» вони створили, тільки нашим солдатам не стає тепліше від того, що вже енна робоча група протиратиме штани в теплому кабінеті. Був би у країні елементарний порядок, цього голову ОДА, який раніше був заступником Генпрокурора з боротьби з корупцією і запам’ятався такими ж робочими групами та нульовим результатом, давно б звільнили», – написав Саакашвілі.

Як відомо, Саакашвілі відомий своєю постійною критикою уряду Арсенія Яценюка. На його думку, «Кабмін очолює корупцію в Україні».

Читайте: Люди Саакашвілі увійдуть до Кабміну заради реформ – Боровик

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 січня Президент Петро Порошенко заявив, що знає Саакашвілі майже 30 років і не шкодує про його запрошення працювати в Україні.

Читайте: Саакашвілі  зустрів Новий рік у бліндажі з бійцями АТО (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ