Додаткові 30 мільйонів з обласного бюджету отримає місто, яке найшвидше перекладе всі вивіски українською мовою

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вирішив стимулювати українізацію області. Він обіцяє спрямувати 30 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури того міста Донеччини, яке першим серед інших переведе всі назви та вивіски на українську мову. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Хто б там що не говорив і як не трактував, а ми й далі будемо проводити стратегію на розширення і підтримку українськості Донеччини. 30 мільйонів гривень отримає на розвиток інфраструктури місто, яке першим повністю переведе усі інформаційні та рекламні вивіски на українську мову. У тому числі й таблички із назвами вулиць. Працюємо не заборонами, а стимулюванням. Але тут важливий стратегічний результат», – зазначив Жебрівський.

Хто б там що не говорив і як не трактував, а ми й далі будемо проводити стратегію на розширення і підтримку українськост…

Posted by Павло Жебрівський on Sonntag, 21. Mai 2017

Як повідомляє Радіо «Свобода», у Покровську (колишньому Красноармійську) вже активно включилися в змагання за додаткові 30 мільйонів з обласного бюджету. Місто готове компенсувати бізнесменам половину витрат за зміну вивісок, а тим, хто проведе українізацію першими, то і всі 100%, адже, за словами мера міста Руслана Требушкіна, Покровську вкрай необхідні ці 30 мільйонів для завершення ремонту однієї з центральних вулиць.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ