Готель був перереєстрований із будівлі трамвайного депо на «складські приміщення»

Одеський готель «Токіо Стар», де 17 серпня сталася пожежа із дев’ятьма загиблими, за документами був перереєстрований із будівлі трамвайного депо на «складські приміщення». Про це заявив заступник директора департаменту ДАБІ в Одеській області Ігор Черкасов, передає Думская.

«Ми виявили п’ять декларацій, які видавала ще державна інспекція архітектурно-будівельного контролю, ліквідована 2014 року. У всіх деклараціях вказані складські приміщення і ніде не згадується готель або місце для проживання людей», – наголосив Черкасов.

За його словами, після ліквідації інспекції частина її повноважень перейшла до департаменту ДАБІ Одеської області, і протягом двох років жодних звернень, скарг або заяв про переобладнання приміщень на готель не надходило.

Також посадовець зазначив, що з 2016 року колишні повноваження інспекції отримало управління ДАБК Одеської міської ради.

Як уточнило видання, з червня 2011 року до квітня 2014-го начальником інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області був Петро Рябоконь – чинний віце-мер Одеси, який підтвердив, що декларації подавали на нежитлові приміщення.

«Коли там з’явився готель, я не знаю. Я що, інспекція з готелів або головний готельєр міста? Я і зараз маю право не знати, що там готель. Я діяв у рамках закону і не порушив його на жоден міліметр. Мене на допит не викликали», – заявив чиновник.

Читайте: У пожежі в одеському «Токіо Стар» загинули дитина та громадянка Австралії