Захар Черевко

У Києві затримали чоловіка, якого підозрюють в убивстві 9-річного Захара Черевка. Підозрюваний – страший брат дитини, йому може загрожувати довічне ув’язнення. Про це заявив начальник Нацполіції Києва Андрій Крищенко в ефірі одного з телеканалів, передає видання LB.

Старший брат загиблого Захара Черевка – 1989 року народження, він жив окремо з мамою.

Начальник поліції повідомив, що чоловік убив дитину через образу. Що саме стало причиною образи і вбивства, Крищенко не повідомив.

Чоловікові повідомили про підозру. Він розповів, як убив дитину і куди викинув знаряддя вбивства. Водолази знайшли все на дні озера.

«Після того, як знайшли труп хлопчика у водоймі, підозрюваний дав свідчення, вказав, як відбувалося вбивство, куди викинув знаряддя вбивства, водолази потім знайшли його, а також вилучили деякі речі, які мають до цього причетність. Цій людині вже повідомлено про підозру в навмисному вбивстві. Сьогодні слідчий з процесуальним керівником узгодять документи і звернуться до суду для обрання запобіжного заходу», – розповів Андрій Крищенко.

За його словами, підозрюваному може загрожувати довічне ув’язнення.

Нагадаємо, 9-річний хлопчик вийшов з дому ввечері 22 червня. Наступного дня його тіло з ознаками насильницької смерті знайшли в озері «Вирлиця». За попередніми даними, дитину зарізали, а потім утопили.