Безпосередньою причиною смерті 11-річної мешканки Іванівки на Одещині Дарини Лук’яненко стала колото-різана рана шиї. Такого висновку дійшли судові медики, які досліджували тіло дитини. Про це повідомляє місцеве видання Думская.

Зазначається, що озброєний ножем вбивця пошкодив дівчинці сонну артерію. Основним мотивом вбивства слідство вважає сексуальну ґрунт.

Як відомо, 11-річна Дарина Лук’яненко зникла в Іванівці 13 червня. Того дня фігурант справи придбав товар на ринку у матері дівчинки і повернувся додому за кілька хвилин до того, як вона теж пішла з ринку у танцювальний гурток. Коли Дарина проходила повз його будинок, чоловік затягнув її до себе, намагався зґвалтувати, а коли вона стала чинити опір – задушив і наніс кілька ударів ножем або шилом, після цього викинув тіло, прив’язавши груз до ніг, і знищив сліди злочину.

Тіло дитини знайшли тільки під час третього обшуку домоволодіння, в якому жив підозрюваний. Цього разу працівники поліції спочатку побачили біля паркану дитячі сандалі і вже потім знайшли тіло Дарини у вигрібній ямі. Де перебувала дівчинка під час двох попередніх обшуків, поки невідомо.

Під час допиту підозрюваний Тарасов зізнався, що спочатку душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нібито нічого з нею не зробив. Згодом він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив.

За словами місцевих жителів, 22-річний Тарасов був непримітним, практично не виходив з дому, ніде не працював і не вчився, а більшу частину часу проводив за комп’ютером.

Прокурор Одеської області Олег Жученко каже, що докази, зібрані Національною поліцією, дають підставу казати, що підозра є повністю обґрунтованою. Затриманому, який вже зізнався у вчиненні злочину, інкримінують викрадення малолітньої (ч.2 с.146 Кримінального кодексу України), зґвалтування малолітньої (ч.4 ст. 152 ККУ), поєднаному зі зґвалтуванням убивстві малолітньої (пп.2, 10 ч.2 ст.115 ККУ) та наругу над тілом (ст.297 ККУ).

Підозрюваний у може отримати максимальне покарання – довічне позбавлення волі.