Журналіст нагадує: Вакарчук був депутатом і втік, не проявивши себе як державний діяч

Згідно з дослідженням, 16,1% виборців готові проголосувати на виборах Президента за чинного главу держави Петра Порошенка, 14,4% – за лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко, 12,1% – за співака Святослава Вакарчука. На думку журналіста і телеведучого Віталія Гайдукевича, ці результати – велика біда. Про це пише Новое время.

Як підкреслив журналіст, Вакарчук не має жодного досвіду управління чимось, оскільки керувати творчим колективом – не те саме, що керувати країною. Більше того, музикант уже мав негативний досвід походу в політику.

Президент повинен бути компетентним у керуванні, геополітиці, нюансах політичного маневрування як всередині, так і зовні, а всього цього у Вакарчука немає.

«Нагадаю, Вакарчук був депутатом і втік, не проявивши себе як державний діяч. Бути президентом складніше, ніж депутатом, або проходити тримісячні курси підвищення кваліфікації у США. Бути лідером нації складніше, ніж співаком, який збирає стадіони. До слова, Україна та поціновувачі творчості «ОЕ» – це не одне і те ж. Може бути головнокомандувачем людина, яка під час війни співає «це не твоя війна»?» – наголосив Гайдукевич.

На його переконання, 12% голосів за Вакарчука – це велика біда: «Це означає, що виборець готовий довіряти будь-кому, незважаючи на професійний рівень людини. Це означає, що так звані молоді політики провалилися. Що реального якості, нової якості політики як не було, так і немає. Та ви собі просто уявіть переговори між Вакарчуком і Путіним? Вночі. Дипломатичною мовою. Жорстку розмову на межі ультиматумів. Уявили? Я – ні».

Читайте: Марина Данилюк: Вакарчук цементує президентські амбіції

 • Анатолий Николаевич

  Я згоден із автором статті. Вакарчук шоумен. Пісні, а точніше слова чудові, виконання, на моє переконання, теж непогане, але як голосу, у виконавця, то його немає. Тепер мало хто звертає на тембр, діапазон, чистоту голосу. Можливо це і не головне, але бути президентом країни, людині, яка займалась тільки музикою – повний кирдик. У нас в ВР багато депутатів, яких повибирали завдяки: був в АТО комбатом, ходив роздягненим під час Революції Гідності, більше від усіх кричав на сцені і тд. І що ми в результаті отримали , повний бардак.

 • Mykola Danylenko

  Журналісти, ще є час, пропонуйте достойну кандидатуру. Потрібен держаний діяч, а не барига, людина яка віддасть останнє в ім’я процвітання країни. Безумовно це має бути дуже розумна, далекоглядна, досвідчена і відповідальна людина, яка добре бачить ситуацію, вміє планувати, володіє системним мисленням, розуміє і любить людей і країну. А виборців закликаю бути відповідальними за свій вибір. Невірний вибір в наших умовах – це велике горе і кров тисяч людей. Краще взагалі не брати участі, ніж помилитись.

 • Пpeзидент України 2025

  Дивно, що журналізд не вказав, за кого конкретно він натякає голосувати, бо не всі зрозуміють. Президент має бути патріотом, чесною людиною, яка вже маю здобутки й дорожить своїм ім’ям. Це все є у Вакарчука, а в Порошенка не було навіть, коли він йшов на перший термін. Наївні українці купилися на передвиборчі обіцянки в’юнкого, досвідченого, безпринципного політика, тому й маємо безкінечну війну, занепад духу. масову еміграцію, невпинне падіння рівня життя громадян і подальше обкрадання держави олігархами

 • Олег Амосов

  16 % за барыгу – полная туфта.

 • Nnikolay Yegorov

  Кто будет голосовать за Порошенко и Вакарчука в Украине ? Никто ! Поэтому нечего создавать опросы пустышки ! А Вакарчук это раскрутка самого Порошенко .Который думает отсидеть в темноте , а потом сразу пригнуть на стоящий рядом поджидающий его бульдозер , как он уже раз эту аферу провернул ! Но второй раз это уже не пройдет ! И Фирташ ему уже как и Кличку не поможет !