Журналіст нагадує: Вакарчук був депутатом і втік, не проявивши себе як державний діяч

Згідно з дослідженням, 16,1% виборців готові проголосувати на виборах Президента за чинного главу держави Петра Порошенка, 14,4% – за лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко, 12,1% – за співака Святослава Вакарчука. На думку журналіста і телеведучого Віталія Гайдукевича, ці результати – велика біда. Про це пише Новое время.

Як підкреслив журналіст, Вакарчук не має жодного досвіду управління чимось, оскільки керувати творчим колективом – не те саме, що керувати країною. Більше того, музикант уже мав негативний досвід походу в політику.

Президент повинен бути компетентним у керуванні, геополітиці, нюансах політичного маневрування як всередині, так і зовні, а всього цього у Вакарчука немає.

«Нагадаю, Вакарчук був депутатом і втік, не проявивши себе як державний діяч. Бути президентом складніше, ніж депутатом, або проходити тримісячні курси підвищення кваліфікації у США. Бути лідером нації складніше, ніж співаком, який збирає стадіони. До слова, Україна та поціновувачі творчості «ОЕ» – це не одне і те ж. Може бути головнокомандувачем людина, яка під час війни співає «це не твоя війна»?» – наголосив Гайдукевич.

На його переконання, 12% голосів за Вакарчука – це велика біда: «Це означає, що виборець готовий довіряти будь-кому, незважаючи на професійний рівень людини. Це означає, що так звані молоді політики провалилися. Що реального якості, нової якості політики як не було, так і немає. Та ви собі просто уявіть переговори між Вакарчуком і Путіним? Вночі. Дипломатичною мовою. Жорстку розмову на межі ультиматумів. Уявили? Я – ні».

Читайте: Марина Данилюк: Вакарчук цементує президентські амбіції

5 КОМЕНТАРІ

  1. Я згоден із автором статті. Вакарчук шоумен. Пісні, а точніше слова чудові, виконання, на моє переконання, теж непогане, але як голосу, у виконавця, то його немає. Тепер мало хто звертає на тембр, діапазон, чистоту голосу. Можливо це і не головне, але бути президентом країни, людині, яка займалась тільки музикою – повний кирдик. У нас в ВР багато депутатів, яких повибирали завдяки: був в АТО комбатом, ходив роздягненим під час Революції Гідності, більше від усіх кричав на сцені і тд. І що ми в результаті отримали , повний бардак.

  2. Журналісти, ще є час, пропонуйте достойну кандидатуру. Потрібен держаний діяч, а не барига, людина яка віддасть останнє в ім’я процвітання країни. Безумовно це має бути дуже розумна, далекоглядна, досвідчена і відповідальна людина, яка добре бачить ситуацію, вміє планувати, володіє системним мисленням, розуміє і любить людей і країну. А виборців закликаю бути відповідальними за свій вибір. Невірний вибір в наших умовах – це велике горе і кров тисяч людей. Краще взагалі не брати участі, ніж помилитись.

  3. Дивно, що журналізд не вказав, за кого конкретно він натякає голосувати, бо не всі зрозуміють. Президент має бути патріотом, чесною людиною, яка вже маю здобутки й дорожить своїм ім’ям. Це все є у Вакарчука, а в Порошенка не було навіть, коли він йшов на перший термін. Наївні українці купилися на передвиборчі обіцянки в’юнкого, досвідченого, безпринципного політика, тому й маємо безкінечну війну, занепад духу. масову еміграцію, невпинне падіння рівня життя громадян і подальше обкрадання держави олігархами

  4. Кто будет голосовать за Порошенко и Вакарчука в Украине ? Никто ! Поэтому нечего создавать опросы пустышки ! А Вакарчук это раскрутка самого Порошенко .Который думает отсидеть в темноте , а потом сразу пригнуть на стоящий рядом поджидающий его бульдозер , как он уже раз эту аферу провернул ! Но второй раз это уже не пройдет ! И Фирташ ему уже как и Кличку не поможет !

Comments are closed.