Бабчєнко: варіант ліквідації Путіна його оточенням поки малоймовірний

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабчєнко у коментарі Обозревателю припустив можливість убивства російського президента Владіміра Путіна кимось із його близького оточення.

За словами Бабчєнка, в Росії чекали, що падіння курсу рубля призведе до того, що олігархи в оточенні російського президента піднімуть бунт і, можливо, хтось із них піде на кардинальний крок. Проте цього, на думку журналіста, не відбудеться.

«Він дуже жорстко контролює своє близьке коло, ніякого бунту або заколоту там не буде», – підкреслив він.

До того ж, переконаний Бабчєнко, Путін живе в своєму власному світі.

«Гадаю, він параноїк, але, прийшовши до влади, всі стають параноїками, це зрозуміло. Але те, що він не володіє ситуацією, – це абсолютно точно. У Росії ходять чутки, що він не вміє користуватися Інтернетом, і йому подають інформацію на папірцях. Я думаю, це може бути правдою. Як його інформують, про що його інформують, в якому інформаційному полі він живе, з яких даних виходить, ухвалюючи рішення, – абсолютно незрозуміло. Очевидно, що поганих новин ця людина не хоче чути», – зауважив публіцист.

І, найголовніше, за його словами, – Путін одержимий ідеєю імперської Росії, імперської величі.

«Він людина ХIХ століття. Якби Путін був царем у XIX столітті, про нього складали б легенди. Це був би найбільший із царів. Але зараз XXI століття, зараз ніхто території не завойовує, ніхто війни за хліб не веде. Крім Путіна. Він мріє, щоб його ім’я увійшло в історію в одному ряду з Наполеоном і Ганнібалом», – підсумував журналіст.

Читайте: Змусь дурня Богу молитися – журналіст висміяв присідання на честь «Кримнашу»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ