Російський журналіст і публіцист Лєонід Радзіховскій

Захід ніколи не застосує ядерну зброю проти Росії, так само як і Росія ніколи не піде на цей крок, оскільки це еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе. Такий прогноз зробив в інтерв’ю Обозревателю висловив російський журналіст і публіцист Лєонід Радзіховскій.

Аналізуючи заяву екс-директора ЦРУ Джона МакЛауліна про те, що РФ «більш готова застосувати ядерну зброю», ніж США, журналіст підкреслив: «Я не знаю, звідки він це взяв. Можливо, Росія більш схильна, але директор ЦРУ міг би знати, що нуль, помножений на будь-яку цифру натурального ряду, дорівнює нулю».

«Навіть якщо Росія в мільйон разів більше схильна до застосування ядерної зброї, ніж Захід, то це означає нуль, помножений на мільйон, тобто нуль», – зауважив публіцист.

«Ядерну зброю ніколи не застосує Захід проти Росії, і ніколи не застосує Росія проти Заходу», – переконаний журналіст.

Він аргументував своє припущення тим, що цього не станеться з простих і очевидних для всіх причин: «Застосування ядерної зброї проти супротивника еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе. Ядерна зброя – це пістолет, що стріляє відразу в обидва кінці».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ