До Асєєва не допускають родичів і не дають йому права на дзвінок матері

Бойвики ОРДО підтвердили наявність імені журналіста Станіслава Асєєва (відомого під псевдо Васін) у списках на обмін. Про це повідомила представник України у тристоронній контактній групі у Мінську Ірина Геращенко, передає Радіо Свобода.

За її словами, переговори проходили важко. Терористи підтвердили, що журналіст дійсно у них і включений до списків на звільнення.

Геращенко зазначила, що українська сторона в переговорах домагалася, щоби Васіна відвідав координатор ОБСЄ Тоні Фріш, який наприкінці серпня був у Донецьку з метою моніторингу умов утримання заручників, але його допустили лише до макіївської колонії, де перебувають військовослужбовці.

«На жаль, до Стаса не було доступу жодної міжнародної організації – ані ОБСЄ, ані ООН, ані Міжнародного комітету Червоного хреста», – сказала парламентар.

За її словами, до Асєвва також не допускають родичів і не дають йому права на дзвінок матері.

Як відомо, зв’язок із донецьким блоґером і журналістом «Радіо Донбас. Реалії» Станіславом Васіним  зник 2 червня у Донецьку. Представники ОРДО раніше заявляли, що у них немає інформації про його долю.

Як відомо, Україна чекає на звільнення 132 своїх громадян, а проросійські бойовики вимагають від Києва видати 600 осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ