Галка можуть засудити через нібито розбитий телефон міліціонера

Прокуратура Білорусі просить суд у Мінську засудити до трьох років ув’язнення журналіста і блоґера Дмитра Галка, білоруського громадянина, який останнім часом жив і працював в Україні та висвітлював події в зоні бойових дій на Донбасі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Галка звинувачують у насильстві стосовно працівника білоруської міліції. Суд у його справі почався 10 липня у суді Совєтського району Мінська. Затримали журналіста в квітні, коли він повернувся до Білорусі з України, де жив протягом кількох місяців», – ідеться у повідомленні.

За словами слідчих, Галко мав конфлікт із працівником міліції, унаслідок чого в останнього розбився телефон. Журналіст звинувачення відкидає.

Дмитрові Галку 38 років, він працював у багатьох незалежних білоруських ЗМІ, серед останніх місць його роботи в Білорусі був заснований Павлом Шереметом опозиційний сайт «Белорусский партизан», який минулого року заблокували.

Галко також був позаштатним автором кількох українських ЗМІ, зокрема англомовного видання Kyiv Post. Із 2014 року він здійснив багато відряджень на Донбас, писав про збройний конфлікт на Сході України.

Читайте: У Росії зник український політв’язень