Журналісти довели, що скандальна заява Реви не відповідає дійсності

Скандальна заява міністра соціальної політики України Андрія Реви про те, що українці витрачають на продукти більше, ніж німці, бо, бачте, забагато їдять, є некоректною. Це довели журналісти, які порівняли ціни та витрати на продукти харчування в Німеччині та Україні. Про це йдеться в сюжеті Німецької хвилі.

Згідно з підрахунками, середньостатистичний німець витрачає на їжу 355 євро на місяць, а українець – приблизно 40 євро. У відсотковому співвідношенні до середньої зарплати українці дійсно витрачають на харчування значно більше. Однак насправді усе тому, що, по-перше, середня зарплата німця є незрівнянно вищою, а по-друге, продукти в Україні хоч і дешевші, ніж у Німеччині, але не настільки, щоб казати про дешевизну.

«Навпаки, ціни на харчі в Україні щороку стрімко зростають, тоді як у Німеччині інфляція майже непомітна. Тому порівняння міністра некоректне, оскільки не відображає повної картини», – підкреслили журналісти.

Крім того, у сюжеті прокоментували слова українського міністра про раціон німців. Так, згідно зі статистикою, 2016 року німці найбільше вживали молочні продукти: молоко, сир і масло. На другому місці в німців були фрукти й овочі, а в українців – овочі та хліб.

«Щодо м’яса й ковбаси, то в середньому німець з’їдає їх щомісяця на 4 кг більше, ніж українець», – зауважили автори ролика.

Рева і німці: що їдять і скільки витрачають на харчі?

Українці їдять значно більше, ніж німці? Це стверджує міністр соцполітики Андрій Рева. Ми порівняли раціони – результати мали би здивувати міністра.Більше відео >> http://youtube.com/dwukrainian

Posted by DW (українською) on Friday, August 11, 2017

Читайте: Майже 20% українців бракує грошей навіть на їжу – опитування

23 КОМЕНТАРІ

  • По последним данным, мы УЖЕ там. Но у нигерийцев преимущество – не нужно тратиться на зимнюю одежду и отопление.

 1. Як що вже почали у владі аналізувати що їсть і скільки пересічний українець – ждіть покращення. Навідь коню зрозумілі такі факти, що згідно з методологіями ООН межа бідності в світі становить десь біля 5 дол. НА ДЕНЬ!!!!. А тепер порахуйте скільки отримує пересічний українець. І при такій ситуаціїї в країні чи не аморально аналізувати що їсть і скільки українець???? Як казав один з депутатів – СКОТИНЯКИ.

 2. І кому це так правда очі коле , що прибираєте мої коментарі ? Боїтеся , що наші чиновники дізнаються , що думають люди про їх роботу і рівень їх кваліфікації ? Я повторю . Цей Рева або сам безграмотний , або цинічно вважає нас безграмотними дурнями , бо для того , щоб порівнювати процент витрат на харчування потрібно , щоб не тільки ціни в Україні й Німеччині були однаковими , а й доходи населення також були однаковими . Президенту і кабміну слід подумати про більш якісний підбір кадрів .

 3. середня людина у Європі годується на 30-40 євро на день, а украінеіць має жити на ці гроші місяць!!! То де ж розум,якщо ці міністри ідуть навпрямки до Європи?
  Чи,може,цім міністрам нема ніякого діла до цієі політикі?

 4. Очень вряд ли, что этот Рева реальный дебил, несущий столь явную чушь. Скорее всего циничный подонок. Это, надо отметить, общая черта у киевских хунтят. Украинцы обжираются, самая сильная в Европе украинская армия мужественно варится в котлах донецких повстанцев, Украина уже вот-вот будет принята в ЕС и НАТО… :)

 5. Навіщо нам потрібен такий міністр соцполітики , який або сам безграмотний дурень , або цинічно всіх нас вважає за безграмотних дурнів ? Для того , щоб порівнювати процент витрат на харчування потрібно , щоб не тільки ціни на їжу в Україні та Німеччині були однаковими , а й доходи населення також були однаковими . Порошенку та кабміну слід подумати про більш якісний підбір працівників …

     • Увы, это мое дело. Живу на юго-востоке и вынужден невольно помогать Пете Потроху гоняться за конфетами – своими налогами для его и всяких мразей типа Ревы карманов. У них в отличие нас с аппетитом все в порядке – не более 5-10% от их зарплат.

     • “увы” – это в отношении того что мои налоги попадают в карманы бандерофашистской хунты. Я, русский, живу на земле, завоеванной у турков ДЛЯ МЕНЯ, русской армией под командованием гениального русского полководца Суворова, ну, и флота под командованием русского флотоводца Ушакова. Поэтому твой намек, Леночка-дурочка, не уместен. Очень скоро мы все расставим на свои места. Вам, бандерлохам, места у нас не будет. В Тэрнопиль, жывотное! :)

     • Теперь всё понятно, раскрылся. Хамство – родной язык запоребриковой ваты. Привет вождю пупкину! Не затрудняйся ответом. С расейским хамьем не общаемся. Только с цивилизованными русскими на родном мне русском языке.

     • Я восхищен твоей культурой, бандерложка: “А ты не лезь в наши дела, сами разберемся. Лучше помоги своему пупкину гоняться за щукой.” :)))
      Бедолага ты,Лена! Родной язык твой русский, а идеи, забитые тебе в не зрелые мозги, – антирусские. Бедолага ты, бедолага… Небось, скакала на майдане выше всех, доказывая всем свою антирусскость. :) Ладно, конец связи.

   • У некоторых память короткая так я напомню когда урод азаров рекомендовал взять лопату и копать.

Comments are closed.