Оксана Марченко може взяти участь у наступному сезоні шоу

Журналісти «Телевізійної служби новин» виступили проти участі у програмі «Танці з зірками» на телеканалі «1+1» дружини кума Путіна та лідера «Українського вибору» Оксани Марченко. Відповідну заяву в Facebook оприлюднила телеведуча Соломія Вітвіцька.

Журналісти зазначають, що вони дізналися про можливу участь Оксани Марченко в найближчому сезоні шоу.

«Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним», – заявляють вони.

У заяві зазначається, що чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, про те, що нібито в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.

«Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу», – наголошують журналісти.

Вони зазначають, що ТСН, як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України.

«Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас. Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці «Телевізійної служби новин», – йдеться у заяві.

Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може…

Gepostet von Solomiya Vitvitska am Mittwoch, 8. August 2018