Апартаменти Данилюка у столиці Британії коштують майже 30 мільойнів гривень

У міністра фінансів України Олександра Данилюка виявили незадекларовану квартиру в Лондоні, яку він придбав у 2017 році за 766 тисяч фунтів стерлінгів (28,8 мільйона гривень). Журналісти ТСН зняли сюжет про апартаменти українського високопосадовця, що розташовані на вулиці Зелені маєткові сади, 100 у столиці Великої Британії.

Журналісти зазначають, що квартира №2, яка належить Данилюку, знаходиться на першому поверсі будівлі.

«Звідси вродовж 2017 року Ольга Данилюк публікувала свої фотографії й світлини дітей. На одній з них – міністр фінансів України. На фотографії видно, що квартира на першому поверсі, є обіцяний у назві зелений маєтковий сад і басейн», – зазначають журналісти.

За словами листоноші, зараз будинок майже порожній. Він впізнав Данилюка за фотографіями.

Двірник також підтвердив, що бачив Данилюка в цій квартирі і вважав його актором «з фільмів про гангстерів».

Коли журналісти подзвонили в дзвінок квартири, після другого разу їм відповіла жінка англійською мовою із сильним акцентом. Вона підтвердила, що в квартирі проживає Ольга Данилюк, але відмовилася відкрити двері та назвати своє ім’я.

Данилюку направили запит з проханням прокоментувати наявність квартири в Лондоні.

https://youtu.be/37RMM8vN86E

Як відомо, власником телеканалу «1+1» є олігарх Ігор Коломойський, якому раніше належав і нині націоналізований «ПриватБанк».

23 березня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив у парламенті, що у розслідуванні справ проти колишніх власників «ПриватБанку» в Україні немає жодного прогресу. Данилюк додав, що наразі є ще одна справа, яка відкрита «ПриватБанком» в юрисдикції Великої Британії щодо попередніх власників на  суму 2,5 млрд доларів.

За його словами,  наразі всі активи попередніх власників заморожені по всьому світові.

«Зараз там активно йде обговорення в суді. Уряд в цьому не бере участі, бо це є не політична справа, це – «ПриватБанк» проти попередніх власників. Але ми сподіваємося, що в найближчий час ми побачимо суттєвий прогрес, що дасть нам можливість просуватися у інших справах, які зареєстровані в Україні», – сказав міністр.