Рупор Кремля зазирнув в саму «суть» проблеми

Скандально відомий лідер російської парламентської партії ЛДПР Владімір Жириновський вибудував складний логічний ланцюжок, як блокада поставок вугілля з окупованого Донбасу може призвести до перемоги партії Анґели Меркель на виборах в Німеччині, пише DT.UA

«Це ж може бути провокацією – ополченці на Донбасі, там спалахне невдоволення, їх спробують придушити, і Росія, захищаючи їх, відповість. І тільки найменша відповідь Росії, тут же вся Європа підніме шум, що Росія є агресором. Почнеться війна, Україна програє, тоді Німеччина спробує перемогти, щоби Меркель перемогла на виборах», – розмірковує Жириновський.

Як відомо, 26 грудня 2016 року добровольці оголосили про блокаду тимчасово окупованих територій Донбасу. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

За даними уряду, 10 лютого було припинено всі поставки антрациту з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України.

15 лютого на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів запровадив надзвичайні заходи на електроенергетичному ринку України. 17 лютого вони набули чинності.

16 лютого у так званому штабі блокади торгівлі з окупантами заявили про намір продовжити блокування на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ