Андрій Шалда був засуджений до 5 років позбавлення волі (умовно) за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

У Слов’янську місцеві мешканці вийшли на акцію протесту через повернення до роботи у школі раніше звільненого вчителя фізики та інформатики, який був умовно засуджений за сепаратизм. Про це пише Вчасно.

28 серпня шкільна профспілка на своєму засіданні ухвалила рішення залишити Андрія Шалду на робочому місці. Місцеві жителі з цим не погодились та вийшли на акцію протесту. Зокрема, почали палити шини у дворі школи.

Таким чином, вже 29 серпня Шалду відсторонили від роботи в навчальному закладі наказом відділу освіти Слов’янської міської ради. У документі зазначено, що викладач звільнений «за вчинення аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи».

Раніше вчителя засудили до 5 років позбавлення волі (умовно) за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

1 КОМЕНТАР

  1. А почему это он “…знаказом не згоден…”? Может кто то “не згоден” что его осудили условно. Пусть сука скажет спасибо, что ходит под солнцем, а не сидит на параше.

Comments are closed.