Процедуру виселення провела виконавча служба управління юстиції Львівщини

Російський культурний центр виселили з приміщення Львівської обласної ради. Тепер тут планують облаштувати культурно-реабілітаційний центр для ветеранів АТО або музей.

Процедуру виселення провела виконавча служба управління юстиції Львівщини.

«Перемога за нами. Щойно ми виселили Російське культурне товариство із приміщення на вул. Короленка, 1 а. Ми це зробили. Антиукраїнське кубло у Львові нарешті закрили», – написав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк на своїй сторінці у Facebook.

У ці хвили завершується виселення Російського культурного товариства із приміщення на вул. Короленка, 1 а. Виселення про…

Posted by Володимир Гірняк on Mittwoch, 3. Mai 2017

Нагадаємо, 9 березня Львівський апеляційний господарський суд ухвалив рішення щодо виселення Російського культурного центру з приміщення на вул. Короленка, 1а. Тепер обласна рада планує провести конкурс на нового орендаря цієї будівлі. Вона буде передана одній із громадських організацій, діяльність яких пов’язана із АТО.

Громадські активісти пропонують створити там культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги або ж музей.

Нагадаємо, в серпні 2016 року стало відомо про блокування російськими органами влади роботи Культурного центру України в Москві. Пізніше Росія розблокувала його роботу. Тим часом в Києві та Львові російські центри продовжували працювати без перешкод.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ