Андрєй Рюмін – чоловік дочки Медведчука від першого шлюбу

Зять лідера партії «Опозиційна платформа – За життя», кума Путіна Віктора Медведчука Андрєй Рюмін став бізнес-партнером керівників будівельного холдингу Capital Group, який займається низкою амбітних проектів у центрі Москви. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях».

Рюмін є генеральним директором ПАТ «Ленэнерго». Донедавна зосереджувався на енергетичних компаніях, тепер почав займатися нерухомістю.

У листопаді 2018 року Рюмін став співзасновником компанії ТОВ «Прайм-Инвест». Напрямок діяльності фірми – покупка і продаж власного нерухомого майна.

​Capital Group – холдинг, який веде кілька амбітних будівельних проектів у центрі Москви: Capital Towers біля Москва-Сіті, The Book на Арбаті та резиденція Mandarin Oriental навпроти Кремля.

Андрєй Рюмін і донька Віктора Медведчука Ірина побралися 2006 року. У 2016 році російські ЗМІ повідомляли, що Ірина Медведчук має квартиру в будинку, де мешкає керівництво «Газпрому».

Зараз Рюмін, крім бізнесу в енергетиці і в нерухомості, веде громадську діяльність. Він є членом опікунської ради клубу «Спорт-Правопорядок» у Санкт-Петербурзі, куди також входить давній друг Путіна Василій Шестаков.