У соцмережах кепкують із дивакуватої заяви Луценка про Бігуса

У соціальних мережах підняли на сміх заяву Генпрокурора Юрія Луценка про те, що журналіст Денис Бігус нібито зламував коди диска з матеріалами справи про розкрадання в оборонній сфері.

Нагадаємо, напередодні Луценко заявив, що ГПУ не затягувала розслідування справи, а чекала завершення податкових перевірок підприємств – фігурантів кримінального провадження.

«Чому пан Бігус зволікав з публікацією розслідування з минулого року? Йому треба було зламати коди диска, а нам потрібно було провести податкову перевірку», – зазначив очільник ГПУ.

На дивакувату заяву Луценка відреагував і сам Денис Бігус. Так, він нагадав головний код до однієї з найпопулярніших комп’ютерних ігор 90-х років – DOOM. Якщо в грі ввести код IDKFA, гравець отримає доступ до всіх видів зброї, патронів, ключів і броні.

IDKFA, Юрий Витальевич.

Gepostet von Denys Bihus am Dienstag, 12. März 2019

У соцмережах також порівняли Бігуса з Нео і Морфіусом із фільму «Матриця». А ось блоґер Антон Ходза у своєму відео відтворив, як журналіст працював над зломом кодів диска з матеріалами справи про розкрадання в оборонній галузі.

«Унікальні кадри. Денис Бігус ламає коди дисків. Січень, 2018 року, десь в околицях Ірпеня», – зазначено у підписі під роликом.

Унікальні кадри. Denys Bihus ламає коди дисків.Січень, 2018 року, десь в околицях Ірпеня.

Gepostet von Anton Hodza am Dienstag, 12. März 2019

PASSWORD: ZHINKA3TISYACHOLITTYA

Gepostet von Анатолий Остапенко am Dienstag, 12. März 2019

Читайте: «Книголюб» Луценко назвав журналіста «бидлом» (відео)