«Роснефть»
«Роснефть» продає свою мережу АЗС в Україні швейцарській компанії

Російська компанія «Роснефть» вирішила продати свою мережу автозаправних станцій в Україні швейцарській Glusco Energy S.A., повідомляє галузевий портал OilNews.

«Заявка подана 4 січня, покупець Glusco Energy S.A., Швейцарія», – йдеться у повідомленні.

Причиною продажу українського бізнесу можна вважати різке погіршення виробничо-фінансових показників, що почалося після Революції гідності. У результаті громадського бойкоту й загального зниження споживання нафтопродуктів в Україні роздрібні продажі мережі «Роснефть» 2015 року впали до 73,4 тисяч тонн порівняно з 280 тис. тонн, реалізованими в 2013 році.

Glusco Energy S.A. входить до групи компаній Proton Energy Group S.A. (Швейцарія) – відомого на ринку трейдера нафти і нафтопродуктів. В Україні діяльність компанії базується на постачаннях дизельного палива через морські порти.

За попередніми даними, у 2015 році Proton Energy поставила в Україну близько 500 тисяч тонн дизпалива. Глобальний товарообіг Proton Energy становить близько 3,5 млн. тонн на рік.

Мережа АЗС «Роснефть» в Україні належить ТОВ «Восток» і налічує 141 об’єкт у 12 областях України, що працюють під торговими марками Formula, ТНК, «Золотий Гепард», «Смайл».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ