Фонд держмайна може очолити Максим Нефьодов

Заступник міністра економіки Максим Нефьодов може очолити Фонд державного майна, якщо зможе переконати депутатів проголосувати за закон про приватизацію, покликаний пришвидшити цей процес. Інформацію оприлюднив 24, посилаючись на власні джерела.

Нагадаємо, закон про приватизацію передбачає розділення усіх об’єктів приватизації на два типи – великої з активами понад 250 мільйонів гривень та малої.

За словами джерела видання, зіпсована репутація екс-очільника Фонду держмайна Ігоря Білоуса, який нещодавно написав заяву на звільнення, не дає йому змоги провести такі рішення через парламент.

«Він уже не та фігура, яка може внести. Потрібна нова, іміджева фігура, яка буде сприйматися депутатами. Найкраща фігура для цього – це Максим Нефьодов», – стверджує співрозмовник каналу «24».

Крім того, він висловив думку, що спочатку Нефьодова можуть призначити тимчасово, щоби він показав, чи здатен зібрати під цю ініціативу більшість голосів.

Також джерело розкритикувало ідею продажу великих підприємств виключно під супроводом міжнародних банків, що передбачено у цьому законі. На його переконання, це істотно здешевить українські підприємства.

Читайте: Голова Фонду держмайна подав у відставку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ