Тестування дозволить виділити як слабкі, так і сильні сторони підготовки українських студентів медвишів

Випускників медичних ВНЗ України 2017 року протестують за програмою Національної ради медичних екзаменаторів США. Тестування пройде у травні. Його пройдуть близько половини випускників усіх вищих медичних навчальних закладів країни, передає Укрінформ.

«Це іспит IFOM (основи медицини, – ред.) 12 травня в Україні пройде майже половина всіх випускників (медичних ВНЗ, – ред.), які є громадянами України і будуть випускатися за спеціальностями медицина, лікувальна справа, педіатрія», – зазначила директорка Центру тестування МОЗ Ірина Булах.

За її словами, іспит складуть три тисячі студентів-медиків з шести тисяч. Булах зазначила, що за результатами тестування проведуть аналіз, який дозволить виділити як слабкі, так і сильні сторони підготовки українських студентів медвишів, та внести відповідні зміни в навчальні програми.

Добровільно погодилися скласти американські тести лише 100 з 3 тис. випускників. Інших визначили в кожному з медичних ВНЗ в рамках репрезентативної вибірки. Іспит пройде українською мовою в один день в певний час у всіх медвишах України. Окремо поведуть іспит англійською мовою для англомовних студентів-іноземців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ