Зозуля в «Дніпрі»

Виконувач обов’язків головного тренера «Дніпра» Дмитро Михайленко прокоментував інформацію про плани форварда національної збірної Романа Зозулі повернутися в український клуб, передає УНН з посиланням на телеканали «Футбол ½».

«Будь-який тренер буде радий бачити у своїй команді гравця такого калібру, як Роман Зозуля. І ще один важливий момент – це те, що він прекрасна людина і лідер, який зараз просто необхідний «Дніпру», тому що у нас в команді все-таки домінує молодь. Руслан Ротань та Сергій Кравченко – це занадто мало для того, щоб відчувати якусь упевненість, тому нашим молодим хлопцям потрібен лідер і в атаці. Вона у нас повністю складається з молодих хлопців, і потрібен хтось більш досвідчений. Якщо все те, що говорять, правда, і все вийде – ми будемо просто щасливі», – заявив Дмитро Михайленко.

Нагадаємо, що Роман Зозуля повідомляв про свою готовність повернутися до кінця сезону в стан «Дніпра», аби мати ігрову практику, але через санкції такий перехід українця знаходиться під питанням.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ