Будинок був зведений орієнтовно у 1948 році. Після вибуху він перебуває в аварійному стані

8 липня на вулиці Голосіївській, 70 у Києві стався вибух у триповерховому житловому будинку. За попередньою версією правоохоронців, у будівлі вибухнув газ. Сама будівля, найімовірніше, підлягає знесенню. Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, зазначають у прес-службі міської влади.

Чиновник уточнив, що будинок був зведений орієнтовно 1948 року. Згідно з висновками експертів, після вибуху він перебуває в аварійному стані.

Внаслідок вибуху обвалилося перекриття між другим та третім поверхами та даху на площі орієнтовно 3600 кв. м, а згодом сталося загоряння обрушених дерев’яних конструкцій на 3 поверсі на площі 10 кв. м.

Таким чином, наразі експлуатація будинку неможлива, а відновлення – недоцільне. Тож, за словами чиновника, мешканці отримають тимчасове житло на час вирішення цієї ситуації.

Станом на 10 липня в гуртожиток на вулиці Оболонській, 34 тимчасово відселили 24 людини із 77 зареєстрованих у будинку. Частина людей розмірковує, чи потрібне їм тимчасове житло, частина – відмовилася від нього.

Двоє людей – 14-річний син загиблої та одна доросла людина – перебувають у лікарнях, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості.

Наразі в КМДА вирішують питання, яким чином постраждалих мешканців зможуть забезпечити постійним житлом. До того часу люди житимуть у гуртожитку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ