Луганськ – на зв’язку. У Донецьку мережа не «піднімається»

Компанія «Vodafone-Україна» відновила зв’язок на окупованій території Луганської області. Про це у Фейсбуці повідомила представниця оператора моільного зв’язку Вікторія Рубан.

«Ремонтні роботи в районі м. Щастя завершені, Луганськ в ефірі. На жаль, «не бачимо» Донецьк. В Донецьку мережа не піднімається. Причина невідома – або обладнання виведене з роботи, або немає енергопостачання…», – написала вона.

Обіцяла новину. Ось вона: ремонтні роботи в районі м. Щастя завершені, Луганськ в ефірі. Нажаль «не бачимо» Донецьк. В…

Gepostet von Виктория Рубан am Freitag, 19. Januar 2018

У коментарях користувачі підтверидили, що змогли додзвонитися до родичів в окупований Луганськ.

Інший користувач висловив припущення, що бойовики «ДНР» спеціально блокують Vodafone, щоби заробляти на місцевому зв’язку «Фенікс», який працює на віджатих потужностях «Київстару».

Нагадаємо, 11 січня на окупованих бойовиками територіях повністю зник мобільний зв’язок Vodafone. За інформацією сайтів бойовиків, відбулася повна зупинка обслуговування абонентів Vodafone Ukraine після 13:00.

Читайте: Попри відсутність зв’язку Vodafone продовжує знімати плату з абонентів ОРДО

Раніше компанія Vodafone Ukraine вирішила примусово перевести всіх жителів непідконтрольних територій на тариф  з щоденною оплатою незалежно від здійснення дзвінків вартістю три гривні на день. І цей пакет мав бути єдиним доступним в ОРДЛО.