Трамп може наразитися на помсту звільненого Комі – журналістка

Джеймс Комі, віднедавна уже колишній директор ФБР, якого Дональд Трамп несподівано звільнив минулого тижня, готується «віддячити» президенту США. Про це пише журналістка Тобі Гарнден у статті для The Times.

За словами Гарнден, Комі налаштований публічно дати свідчення перед Конгресом проти Трампа у справі про розслідування зв’язків штабу тодішнього кандидата на посаду президента США із Росією.

«Хоча Комі відмовився з’являтися перед комітетом Сенату з розвідки на закритому слуханні в 18 травня, він дав зрозуміти через друзів, що хоче відігратися на Трампі на відкритій сесії, яка може стати однією з найграндіозніших подій політичної історії США за останні роки», – стверджує журналістка.

Як вона зауважила, Трамп, очевидно, був здивований резонансом, який викликало грубе вигнання Комі.

«Він звинуватив свій прес-штаб у тому, що той не зміг переконливо представити відставку Комі необхідністю, а потім перейшов на самого колишнього директора ФБР. 12 травня, вранці Трамп написав у Twitter: «Нехай Джеймс Комі сподівається, що немає ніяких «плівок» наших розмов, коли почне зливати інформацію в пресу!» – нагадала Гарнден.

Нагадаємо, 9 травня, президент США Дональд Трамп раптово звільнив директора ФБР Джеймса Комі, який відзначався неабиякою критикою Росії. 11 травня тимчасовим виконувачем обов’язків очільника Бюро став Ендрю МакКейб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ