Нестача води в організмі може обернутися серйозними наслідками

Чимало хто розуміє, що п’є занадто мало води, проте ігнорує це. 24 оприлюднив симптоми, які свідчать про серйозну недостачу води в організмі, які не можна ігнорувати.

Біль у шиї. Прихильники традиційної китайської медицини стверджують, що біль у шиї напряму пов’язаний з нирками. Тому, якщо у вас постійні болі в шиї, які не проходять, постарайтесь пити побільше води, окрім медикаментів, призначених лікарем.

Суха шкіра й екземи. Саме це найбільш очевидний симптом зневоднення. Багато свіжої та чистої води – це запорука здорової та сяючої шкіри. До того ж, випиваючи достатню кількість води, можна полегшити симптоми екземи. До того ж, надмірно суха шкіра може бути пов’язана із дефіцитом жирних кислот в раціоні.

Зморшки. Під час старіння наш організм втрачає дуже багато вологи. Шкіра в першу чергу це відчуває, вона втрачає пружність і стає дуже сухою. Фахівці запевняють, що пігулка від старості – саме достатнє споживання води. Жодні креми не зможуть відновити водний баланс в організмі і тим самим лікувати шкіру зсередини.

Темні кола під очима. Знову ж таки – косметика не завжди може прикрити те, що потрібно лікувати зсередини. Це стосується і синців під очима.

Темні кола під очима може викликати і дефіцит води в організмі, тож варто спробувати пити побільше води. Якщо ж навіть після цього кола не зникають – краще перевірити свою печінку та нирки у лікаря.

Проблеми із травленням. Найчастіше від недостатньої кількості води в організмі людина часто страждає від закрепів. Щоб харчові волокна в шлунку добре перетравлювались, йому потрібно багато води, тому, якщо ви маєте таку проблему, спробуйте пити багато води та вживати їжу багату на клітковину. Імовірно, ваш стан значно покращиться.

Дискомфорт в області попереку. Часто постійні спазми в області попереку говорять про проблеми із нирками. Від недостачі води вони запалюються та сповіщають про порушення їх роботи чи наявність каменів. Від каменів в нирках, якщо вони все ж є, позбавити зможе лише хірург. Однак полегшити дискомфорт можна за допомогою води. Гірше точно не буде.

Звірячий апетит. Якщо ви довго та наполегливо працюєте над схудненням, але не можете контролювати свій апетит – ймовірно ви не п’єте достатньо води. Унаслідок зневоднення ви постійно відчуватимете голод та гостре бажання перекусити.

Організм часто плутає голод зі спрагою. Тому кожного разу, як ви відчуєте голод, спробуйте випити склянку води та почекати кілька хвилин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ