Полотолог прогнозує, що подальша політична доля нинішнього прем'єра Арсенія Яценюка може вирішитися взимку цього року
Полотолог прогнозує, що подальша політична доля нинішнього прем’єра Арсенія Яценюка може вирішитися взимку цього року

Зима 2016 року для Арсенія Яценюка буде дуже важливою, адже саме в цей час стане зрозуміло, чи піде він у відставку. Я не виключаю, що це може відбутися вже у лютому. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

За словами політолога, неважливо, хто саме займе посаду прем’єр-міністра України, важливо, щоби ця людина ефективно виконувала свої обов’язки.

Політолог Євген Магда
Політолог Євген Магда

«Не потрібно доводити ситуацію до абсурду обговоренням різних персоналій, важливо не прізвище, а функції, які виконуються. Якщо призначать абсолютно невідому людина – це можливо буде навіть краще. Ми вже бачимо, що цей уряд неефективний, тому новий треба зробити максимально кращим і, щоб він був технічно професійний, який не підпорядковується квотам», – наголосив експерт.

Коментуючи можливе призначення на посаду прем’єра колишнього міністра МЗС Швеції Карла Більдта, Магда зауважив, що він є одним із багатьох варіантів, проте немає гарантій, що він може бути ефективним для України.

«До прем’єра-іноземця Україна, в сьогоднішній ситуації, не поставиться позитивно. Тому є велика вірогідність, що за ним не піде ні парламент, ні українське суспільство», – додав експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ