22 зимових дні мали позитивні середньодобові значення температури повітря

Цього року столична зима стала дванадцятою у новому столітті, коли температура була вищою за кліматичну норму. Про це повідомляє прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії.

За даними спостережень метеостанції, температура минулої зими у Києві становила -3,1, що на 0,9 градуса вище за норму.

22 зимових дні мали позитивні середньодобові значення температури повітря. Крім того, всі зимові місяці у столиці були дещо теплішими за норму, але найбільше відзначився лютий. Його місячна температура на 1,4 градуса перевищила норму.

Найбільш холодним днем зими було 7 січня, коли температура опустилась до 18,7 градусів морозу, а найтеплішим – 24 лютого, коли температура повітря піднялася до 11,4 градуса тепла.

Опадів цієї зими випало 116 мм, що становить лише 79% норми.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, цьогорічна весна також стартувала з температурного рекорду. Ніколи ще за 137 років спостережень 1 березня в Києві не було так тепло. Після полудня стовпчик термометра вперше за 137 років піднявся до +12,4 градуса, побивши таким чином на 0,8 попереднє максимальне значення температури для цього дня 1989 року. Це перший в цьому році температурний рекорд, зафіксований обсерваторією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ