17-18 березня температура повітря знизиться до -10… -16 градусів морозу

Упродовж поточного тижня на території України очікується відносно тепла погода, однак наступними вихідними – 17 та 18 березня – значно похолодає. Температура повітря знизиться до -10… -16 градусів морозу. Такий прогноз зробила синоптик Наталя Діденко.

За її словами, найближчими вихідними знову почне тиснути повітряна маса арктичного походження і знижувати температуру повітря до -10…-12, а на північному сході до 12-16 градусів морозу.

«А з південного заходу знову до нас міриться у гості активний циклон із сильними опадами. Протиборство північного холоду та південного циклону спричинить штормовий вітер. Цей прогноз трохи завчасний, буде уточнюватися. Проте будьте уважними та обережними», – уточнює Діденко.

Водночас на початку тижня в Україні домінуватиме вологе атлантичне повітря. У вівторок дощі пройдуть на Заході, на Одещині, Миколаївщині, Вінниччині, Житомирщині, Київщині, в області Кропивницького.  На решті території – поки що без опадів.

Синоптик прогнозує сильний вітер 13 березня. Температура повітря у вівторок вдень підвищиться до +3…+9 градусів, на Заході та Півдні – до +4…+14 градусів.

У Києві 13 березня буде хмарно з проясненнями, часом дощитиме. Температура повітря вдень до +6 градусів.

У кінці тижня, 17-18 березня, Київ також потрапляє у зону несприятливої погоди – до столиці знову повернуться морози та опади.

Почну сьогодні з прогнозу погоди аж на наступні вихідні.Щоб ви краще підготувалися і узгодили плани на відпочинок чи…

Gepostet von Наталка Діденко am Montag, 12. März 2018