У Білому домі кажуть, що під час зустрічі нічого важливого не обговорювалося

Зять Президента США Дональда Трампа, головний радник Білого дому Джаред Кушнер зустрічався з керівниками російського «Внешекономбанку», що перебуває під економічними санкціями через агресію РФ в Україні. Цю інформацію підтвердили у фінустанові, повідомляє Reuters.

Кушнер раніше визнав, що проводив зустріч із послом Росії у Вашинґтоні в грудні минулого року, проте лише 27 березня стало відомо, що керівники російського державного «Внешекономбанку» в минулому році мали переговори з Кушнером під час виїзної презентації.

У заяві фінустанови, надісланій електронною поштою, йдеться, що в рамках підготовки нової стратегії її керівники зустрілися з представниками фінансових інститутів Європи, Азії та Америки.

Повідомляється, що зустрічі в рамках презентації відбулися з низкою представників найбільших банків та бізнес-установ США, зокрема з Джаредом Кушнером, керівником «Kushner Companies».

У «Внешекономбанку» відмовилися повідомити місце та дату зустрічі. Кушнер поки що не прокоментував цю інформацію.

Читайте: Російський «Внешекономбанк» планує докапіталізувати українську «дочку»

За словами чиновників США, після зустрічі з російським послом Сєргєєм Кисляком в Трамп-Тауер у грудні минулого року, Кушнер зустрівся пізніше із Сєргєєм Горьковим, головою «Внешекономбанку».

Агентство зазначає, що Горьков був призначений головою фінустанови на початку 2016 року президентом Росії Владіміром Путіним. Він є вихідцем із ФСБ та був нагороджений орденом «За заслуги перед вітчизною».

У свою чергу, прес-секретар Білого дому Хоуп Хікс підтвердила факт зустрічі, сказавши, що нічого важливого не обговорювалося.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зять Трампа Джаред Кушнер очолить в Білому домі новостворене управління з інновацій, покликане модернізувати підходи до управління державою. До його складу входитимуть колишні керівники бізнесу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ